Klima Teknik Servisi

Klima Teknik Servisi

Düzce teknik servis olarak klimalarınızda ortaya çıkan sorunlara yönelik kapsamlı çözümler geliştirmekteyiz. Klimalar bilindiği üzere bir alanı iklimlendirme için kullanılan cihazlardır. Yani bunlarla bir ortamı sıcak, soğuk ve ılık derecede ayarlayabilirsiniz.  İç ve dış bölümleri olan klimalar belirli dönemlerde çeşitli nedenlerle arızalanabilir ve bu yüzden teknik desteğe ihtiyacınız olabilir. Firmamız, tüm beklentilerinize ideal şekilde yanıt verecektir.

Klima Montaj İşlemleri

Eğer bir klimayı yeni satın aldıysanız ya da yer değişikliği gibi bir durum varsa bu durumda klima montaj işlemleri için de klima teknik servis desteği gerekecektir. Bu işlemlerin karmaşık olması temel nedenlerdendir. Yani klimalar basit elektronik aletler gibi kolay kurulmazlar, dış bölümü ve iç kısımlarının iyi şekilde ayarlanması gerekmektedir. Klimalarınızda kurulumun iyi olmaması bu nedenle sorunlara neden olabilir. Yani zemin bakımından kritik bir konu söz konusudur. Aksi halde çok sık arıza olabilir, klimada çözümü mümkün olmayan sorunlar gerçekleşebilir. Firmamız, bu noktada teknik anlamda gereken tüm desteği verecektir. İşinin uzmanı personelimiz, beklentilerinizi karşılamak ve pürüzsüz montaj işlemi olması için faaliyetlerini göstermektedir.  Siz de güvenle firmamıza başvurularınızı yapabilir ve hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Klima Arıza Kodları Nedir?

Klimalarda arıza olması durumunda ekranda arıza kodları görülebilir. Yani bir parçada arıza olduğunda bunun nedeni ve nasıl çözüleceği konusunda detaylı bilgi almak mümkündür. Ancak klimalarınızdaki bu kodların her yerde aynı olmadığını eklemek gerekiyor.  Yani her marka ve modele göre değişik arıza kodları görülebilir. Bu hizmetlerden siz de yararlanarak arıza kodlarını çözüme ulaştırabilirsiniz.

Klima Kumandaları

Klimalar genellikle yüksek yerlere montajı yapıldığından açıp kapatılması kumanda ile gerçekleşen bir cihazdır. Kumanda ile klima algılayıcılarında sorun olduğu zaman öncelikle kumanda pilini kontrol etmeniz gerekir. Eğer buna rağmen sorun devam ediyorsa bu durumda klima kumandasında değil makine içinde arıza var demektir. Bunun için algılayıcılara bakılması için klima teknik servis Düzce ekibimizi arayabilirsiniz.

Klima Rutin Bakımları

Birçok kişi klimaları için yeni almalarına rağmen birkaç sene içinde arıza masrafı yapabilmektedir. Bu gibi durumların temel nedeni klimaların rutin bakımlarının olmamasıdır.  Yani küçük bir pürüz olsa bile bakım yapılmadığı zaman, örneğin iki üç yıl klimaya bakım olmadığında, büyük bir soruna dönüşebilmektedir. Klimaların her yıl en az bir en çok iki kere bakımının yapılması gerekmektedir.   Bunu yaptığınız zaman büyük sorunların önüne geçmiş olursunuz, ayrıca klimanızın ömrü uzar. Yani yıllarca sorunsuz şekilde kullanıma devam edebilirsiniz.

Klima Onarım Fiyatları

Klima arıza fiyatları konusuna gelince bunun için sabit bir fiyat söylenmesi mümkün değildir. Her arıza türü farklı olabileceği için onarım sırasında yapılan işlemler de değişebilir.  Örneğin klima algılama bölümünde yer alan arıza ve onarım farklı ücretlendirilirken genel bakım temizleme işlemleri daha farklı şekilde ücretlendirilebilir.

Daha fazla bilgi